Masz pytanie? Zadzwoń: 509 321 922
biuro@europig.pl
Globalny producent profesjonalnego sprzętu,
do produkcji trzody chlewnej.

Aktualności

Zapraszamy do przeczytania najnowszego artykułu na temat wymogów dobrostanu zwierząt w Danii. 
Jako ekspert wypowiada się Nasz dyrektor ds Sprzedaży Lars Brunse.

A oto krótka zapowiedź: 

W Unii Europejskiej obserwujemy systematyczne podążanie w kierunku podnoszenia dobrostanu w produkcji świń. Można powiedzieć, że Dania jest w tym temacie pionierem, potwierdzają to kolejne regulacje jakie tamtejszy rząd wprowadził w zakresie produkcji świń.

Od 1 stycznia 2015 r., duńskich producentów świń obowiązuje nowa regulacja prawna dotycząca utrzymania loch w trakcie ciąży - są bardziej restrykcyjne niż obowiązujące aktualnie wymogi w Unii Europejskiej

Dalsza część artykułu pod adresem:
http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/dania-mocno-zaostrza-wymogi-dobrostanu,55611.html 
Z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z duńską firmą SKOV- międzynarodowym ekspertem z zakresu wentylacji budynków trzody chlewnej.
Już wkrótce przedstawimy więcej informacji na temat najnowocześniejszych systemów wentylacji budynku a tymczasem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego partnera: www.skov.com
 

Wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą wyposażenia budynków dla trzody chlewnej zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Eurotier w dniach 11-14.11.2014 w Hanowerze. Znajdziecie Nas w hali 09 na stoisku numer D25. Dla każdego odwiedzającego upominek!