Masz pytanie? Zadzwoń: 509 321 922
biuro@europig.pl
Globalny producent profesjonalnego sprzętu,
do produkcji trzody chlewnej.

zarządzanie fermą

System Farm OnlineDla coraz większych producentów trzody chlewnej utrzymujących zwierzęta w kilku często oddalonych od siebie budynkach, kompletny przegląd gospodarstwa jest niezbędny. Farm Online może być używany razem z domowym komputerem w istniejącej sieci, dzięki czemu nie ma konieczności przenoszenia danych pomiędzy różnymi nośnikami informacji (tablety, komputery PC). Producenci mając ciągły dostęp do informacji mogą więcej czasu poświęcić na obsługę zwierząt oraz natychmiastowo odpowiedzieć na otrzymany alarm np. w przypadku problemów z wentylacją budynku. Szybka reakcja pozwala zaoszczędzić na ewentualnych stratach w produkcji.


Przyjazny użytkownikowi i intuicyjny.

Dzisiejsze kontrolery ferm są często zaawansowane technologicznie z różnymi możliwościami ustawień. Z Farm Online wszystkie odchylenia od zaplanowanej strategii są wyraźnie widoczne, dzięki czemu producent w łatwy sposób może kontrolować sytuację we wszystkich budynkach.


Farm Online daje ci spokój!

Farm Online stosowany przy produkcji tuczników daje możliwość monitorowania zużycia wody w tuczarni. System zapisuje dane o zużyciu wody w każdej godzinie i informuje producenta o wszystkich odchyleniach od zmiennej poprzez wysłanie wiadomości sms oraz informacji na wyświetlaczu komputera. Natychmiastowa reakcja umożliwia wcześniejsze wykrycie chorób, co przełoży się na mniejsze upadki.


Miej kontrolę nad fermą ze swojego smartfona.

Dostęp do internetu to wszystko, czego potrzeba, aby kontrolować swoją fermę poprzez telefon. Dzięki aplikacji SKOV Farm Online nie ważne gdzie na świecie jesteś, masz dostęp do danych. Daje to możliwości otrzymania alarmu, regulacji klimatu minimalizując ryzyko strat. Aplikacja jest dostępna za darmo na telefony z systemem Android, iPhone czy Windows Phone.